fbpx

 

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu

więcej

 

HARMONOGRAM DYŻURÓW PRACOWNIKÓW W OKRESIE 26 MARCA - 9 KWIETNIA 2020 ROKU


Szanowni Państwo,


działając na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 Nr 6, poz. 69 z późniejszymi zmianami) po uzyskaniu stosownej zgody osoby prowadzącej podjąłem decyzję o zawieszeniu realizacji zajęć dydaktycznych w okresie od 12 marca 2020 roku do dnia 27 marca 2020 roku (w tym egzaminów oraz rozdań zaświadczeń).

Decyzja ta jest podyktowana zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem COVID-19. W zależności od rozwoju sytuacji okres zawieszenia zajęć może zostać wydłużony.
Odwołane zajęcia będą odpracowane w uzgodnionym terminie. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnych dat ich realizacji. Będziemy starali się je podać w jak  najszybszym terminie. Proszę brać pod uwagę, że istnieje możliwość odpracowania zajęć w terminach 2 ,3, 31 maja oraz 13, 14 czerwca 2020 roku, w przypadku zajęć realizowanych w trybie weekendowym oraz w inne niż wyznaczone dni od poniedziałku do piątku w przypadku kursów realizowanych w trybie popołudniowym i dziennym.

Wszelkich informacji dotyczących podjętej decyzji udzielać będą pracownicy Biura Zarządu Oddziału - tel. 22 862 35 75, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Przedpełski
Dyrektor Placówki

PISMO w w/w sprawie

 

Zarządzenie ws. godzin przyjęć interesantów

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

 

W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163 .....

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

Back to top