fbpx

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej
06-400 Ciechanów, ul. Ks. P. Ściegiennego 10 lok. 52 (I piętro)
tel. 23 673 20 01, 781-241-782
fax 23 673 32 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rachunek bankowy w PKO BP
Nr 21 1020 1042 0000 8302 0354 7833


HARMONOGRAM DYŻURÓW PRACOWNIKÓW W OKRESIE 26 MARCA - 9 KWIETNIA 2020 ROKU


Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu...

więcej


 

Uprzejmie informujemy, że w związku z podjętą przez rząd decyzją o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w Polsce, także w naszej placówce zajęcia zostają zawieszone od 12 do 27 marca 2020 roku. W tym okresie w naszym biurze prowadzone będą dyżury.

INFORMACJA


Zarządzenie ws. godzin przyjęć interesantów

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

Zarządzenie Dyrektora Placówki


W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163.

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

Prosimy o kontaktowanie się telefonicznie lub mailowo, a także o wyrozumiałość bowiem czas odpowiedzi może ulec wydłużeniu.


 

RODO i Polityka Prywatności

 


 

Drukuj

 

Obsługa interesantów:
wtorek – 10:00 – 14:00
czwartek – 12:00 – 16:00
piątek – 8:00 – 12:00


Szanowni Państwo
Istnieje możliwość umówienia się telefonicznie na inny dzień i godzinę niż podane powyżej.
Zapraszamy 

 

Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski.

Obsługę uczestników placówki prowadzą:

  • Pani Agnieszka Kanigowska - Inspektor
   tel. 781 241 782, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pani Agnieszka Pajewska
   tel. 669 996 048, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pani Dorota Połaska - Kierownik Działu
   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Back to top